جزوات و مقالات و نمونه سوالات حقوقی و پرستاری و کمک پرستاری (بهیاری علوم پزشکی)

اطلاعیه فروشگاه

چاپ و تکثیر سیبا ـ 05144651256 فروشگاه با مرکزیت در خراسان رضوی

کارتحقیقی رسیدگی به جرایم رئیس جمهور

کارتحقیقی رسیدگی به جرایم  رئیس جمهور

فایل حاضر به صورت فایل اصلی  word و pdf در یک فایل zip  موجود می باشد. این کارتحقیقی در 50 صفحه همراه با چکیده و فهرست مطالب و نتیجه گیری و منابع معتبر که شما می توانید قیمتی از چکیده را مشاهده فرمائید:

چکیده

رسیدگی به جرم مراحل مشخصی را سپري می کند که به فرآیند عدالت کیفري مرکز تخصصی چاپ و تکثیر و صحافی فنری سیبا است. این فرایند تابع اصول و قواعد مشخصی است که حقوق طرفین دعوي و انصاف در رسیدگی و در نهایت تحقق عدالت کیفري را تضمین میکند. دادرسی و فرایند رسیدگی به جرایم مقامات دولتی در حقوق ایران با رسیدگی به جرایم سایر افراد تفاوت ندارد . شاید تساوي همگان در مرکز تخصصی چاپ و تکثیر و صحافی فنری سیبا که قانون اساسی نیز بر آن تصریح دارد یکی از دلایل توجیه کننده این امر باشد. همچنین مقامات اداري در نظام حقوقی ایران از مصونیت برخودار نبوده و همانند سایر افراد به جرایم آنها رسیدگی میشود. البته فرایند رسیدگی در مورد رئیس جمهور و وزراء تابع تشریفات ویژه اي است؛ به طوري که در مرکز تخصصی چاپ و تکثیر و صحافی فنری سیبا، دادسرا حق دخالت ندارد. همچنین در مورد بعضی از مقامات دولتی مصرح در تبصره ماده 4 قانون تشکیل دادگاه هاي عمومی و انقلاب مرکز تخصصی چاپ و تکثیر و صحافی فنری سیبا به جرم ارتکابی، متفاوت است ولی تشریفات دادرسی تفاوتی ندارد . در نظام هاي حقوقی بررسی شده در این مقاله نیز بجز در مورد رئیس جمهور و وزراء رسیدگی به جرایم سایر مقامات دولتی از مرکز تخصصی چاپ و تکثیر و صحافی فنری سیبا، با رسیدگی به جرایم سایر افراد تفاوتی ندارد.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل با مدیریت مجموعه جناب آقای سید مرتضی حسینی منش تماس حاصل فرمایید.

09155726948   و  تلفن دفتر  05144651256

 

توجه توجه نوجه  توجه  توجه  توجه توجه  توجه  توجه  توجه   توجه   توجه  توجه توجه توجه  توجه  توجه  توجه توجه توجه  توجه  توجه  توجه

درصورت درخواست شما ارسال نمونه سوالات کمک پرستاری به صورت چاپ و صحافی شده فقط با قیمت بیست و پنج هزار تومان قابل خریداری می باشد.

ارسال از طریق پست پیشتاز.

مراحل ارسال و جزئیات دیگر

تماس با شماره تلفن دفتر فروش خراسان رضوی 05144651256  و یا همراه 09155726948 آقای سید مرتضی حسینی منش


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
word_587361_8485.zip150.3k